Strona główna Proton

Korzystanie z Proton Meet na telefonie

Odczytywanie
3 min
Kategoria
Proton Meet

Proton Meet to bezpieczna, zaszyfrowana end-to-end aplikacja do wideokonferencji. Dzięki naszym aplikacjom na systemy iOS i Android możesz szybko organizować spotkania i dołączać do nich, tworzyć pokoje, udostępniać ekran (tylko na systemie iOS) oraz czatować z innymi uczestnikami.

Pobierz Proton Meet na telefon

Możesz pobrać Proton Meet z naszej strony internetowej.

Po pobraniu możesz korzystać z Proton Meet w trybie gościa lub zalogować się na swoje konto Proton, aby uzyskać dostęp do większej liczby funkcji.

Rozpocznij szybkie spotkanie

Kliknij Utwórz spotkanieRozpocznij szybkie spotkanie.

Rozpocznij szybkie spotkanie w aplikacji mobilnej Proton Meet na systemy Android i iOS

Utwórz pokój spotkań

  1. Kliknij Utwórz spotkanieUtwórz nowy pokój.
Utwórz nowy pokój w aplikacji mobilnej Proton Meet na systemy Android i iOS
  1. Wpisz nazwę pokoju i kliknij Utwórz i skopiuj link. Możesz teraz udostępnić link do spotkania, aby inni mogli dołączyć.
Utwórz nowy pokój i skopiuj jego link w aplikacji mobilnej Proton Meet na systemy Android i iOS
  1. Kliknij pokój spotkań i wybierz Dołącz do spotkania.
Dołącz do spotkania w aplikacji mobilnej Proton Meet na systemy Android i iOS

Możesz też kliknąć Kopiuj 📋, aby skopiować link do spotkania i udostępnić go innym.

Jeśli nie usuniesz pokoju, uczestnicy będą mogli użyć tego samego linku do kolejnych spotkań. Usunięcie pokoju spotkań trwale usuwa jego link.

Użyj swojego osobistego pokoju spotkań

Twój osobisty pokój spotkań jest zawsze dostępny i każdy, kto posiada link, może uzyskać do niego dostęp.

Kliknij Moje pokojeOsobisty pokój spotkańDołącz do spotkania.

Skopiuj i udostępnij swój pokój spotkań w aplikacji mobilnej Proton Meet na systemy Android i iOS

Możesz kliknąć Kopiuj 📋, aby skopiować link do swojego osobistego pokoju spotkań i udostępnić go innym.

W przeciwieństwie do zwykłego pokoju spotkań, Twojego osobistego pokoju spotkań nie można usunąć. Możesz zmienić link raz dziennie, wybierając Wygeneruj link ponownie.

Dowiedz się więcej o pokojach spotkań

  1. Kliknij Utwórz spotkanie.
  2. Wybierz Dołącz za pomocą linku.
Dołącz do spotkania za pomocą linku w aplikacji mobilnej Proton Meet na systemy Android i iOS
  1. Wklej link do spotkania i kliknij Dołącz do spotkania, aby natychmiast wziąć udział w wideokonferencji.
Dołącz do spotkania za pomocą linku w aplikacji mobilnej Proton Meet na systemy Android i iOS

Gdy klikniesz link Proton Meet, aplikacja otworzy się i automatycznie przeniesie Cię do ekranu dołączania.

Zaplanuj spotkanie

  1. Kliknij Utwórz spotkanieZaplanuj spotkanie.
Zaplanuj spotkanie w aplikacji mobilnej Proton Meet na systemy Android i iOS
  1. Wprowadź szczegóły spotkania:
    • Tytuł
    • Data i godzina
    • Czas trwania
    • Strefa czasowa
    • Powtarzalność
  2. Kliknij Zapisz.
Zaplanuj spotkanie w aplikacji mobilnej Proton Meet na systemy Android i iOS

Spowoduje to utworzenie wpisu w sekcji Moje spotkania i automatycznie wygeneruje bezpieczny link do spotkania.

Następnie możesz:

  • Kliknij Kopiuj 📋, aby skopiować link i udostępnić go innym
  • Kliknij Gotowe, aby zakończyć konfigurację i wrócić do ekranu głównego
  • Dodaj do kalendarza i wybierz jedną z opcji:
    • Dodaj do kalendarza w telefonie, aby dodać spotkanie do kalendarza w swoim urządzeniu
    • Dodaj do Kalendarza Google, aby dodać spotkanie do Kalendarza Google
    • Udostępnij plik wydarzenia, aby udostępnić plik kalendarza ICS, który Ty lub inni możecie zaimportować do aplikacji kalendarza
Dodawanie zaplanowanego spotkania do swojego kalendarza za pomocą aplikacji mobilnej Proton Meet na Androida i iOS

Możesz także zaplanować spotkanie w aplikacji internetowej Proton Meet, aplikacji Proton Meet na komputer lub aplikacji Proton Calendar oraz automatycznie wysyłać zaproszenia e-mail zarówno do użytkowników Proton, jak i użytkowników spoza Protona. Zaproszone osoby mogą dołączyć, nawet jeśli nie mają konta Proton.

Funkcje wideokonferencji

Po połączeniu wszyscy uczestnicy mają dostęp do funkcji wideokonferencji, takich jak udostępnianie ekranu i czat spotkania. Organizatorzy połączenia mają również dostęp do nagrywania wideo oraz dodatkowych funkcji moderowania.

Jeśli dopiero zaczynasz korzystać z naszej aplikacji do wideokonferencji, zapoznaj się z naszym przewodnikiem, jak zacząć korzystać z Proton Meet.